מועדון הצרכנות "ותיקים ונהנים"

| עדכון אחרון:  31/12/2015 13:27
מסמך מצורף
מועדון צרכנות לאוכלוסיית האזרחים הוותיקים בישראל
"ותיקים ונהנים" הוא מועדון צרכנות לאזרחים ותיקים, שהוקם ביוזמת המשרד לאזרחים ותיקים, כיום המשרד לשוויון חברתי, ומנוהל על ידי חברת סטייל שזכתה במכרז להפעלתו ומפעילה במסגרתו גם את פרויקט "שלישי בשלייקס".
מועדון הצרכנות "ותיקים ונהנים" פועל לטובת כלל האזרחים הוותיקים בישראל, באמצעות שיתוף פעולה עם חברות וגופים מסחריים, על מנת להציע מגוון רחב של פעילויות, הטבות ושירותים בתחומי קניות וצרכנות, תרבות הפנאי ובידור, ספורט וכושר, תיירות טיולים ונופש בארץ ובחו"ל, לימודים וקורסים, תקשורת טלפוניה ספרים ומגזינים, בריאות, פרחים ומשתלות, שירותים עד הבית ועוד.
מיהו עמית "ותיקים ונהנים"?
גיל ההצטרפות למועדון נקבע בהתאם לגיל הפרישה הקבוע בחוק, כל אזרח ותיק (נשים מגיל 62, גברים מגיל 67) זכאי ליהנות מהטבות שונות, אך על מנת לקבלת גישה להטבות הניתנות באמצעות זיהוי אישי, יש להצטרף למועדון. ישנם מספר דרכים להצטרף למועדון:
1.  לבצע הרשמה באמצעות אתר המועדון -  www.8840.co.il
2.  דרך מוקד המועדון – 8840*
3.  למלא טופס הצטרפות ולשלוח לפקס: 03-5039225.
 
"ותיקים ונהנים", מועדון הצרכנות לאזרחים ותיקים, מפרסם את המבצעים השונים באתר האינטרנט, בעמוד הפייסבוק ובמוקד אנושי ההטבות והמבצעים המגוונים לחברי המועדון משתנים כל הזמן בהתאם לצרכים שעולים מהשטח.
ההרשמה למועדון פתוחה ללא תשלום לכל אזרח ותיק וההטבות לחברי המועדון מתעדכנות באופן קבוע וכוללות שיתופי פעולה עם מותגים ורשתות ארציות מחד ומאידך עם בתי עסק מקומיים.
נכון להיום המועדון משווק מאות הטבות בתחומים שונים בכל רחבי הארץ, ניתן למצוא במועדון הטבות משמעותיות למסעדות רבות בכל רחבי הארץ, רשתות צרכנות מוכרות.
 
  1. לפרטים ושאלות נפוצות, לחץ כאן