יום א' בוקר

יום א
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות כיסאות (0055) לאורה לוטם נווה אשכול 11:10 - 12:00

יום א' בוקר

יום א
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
חושבים בתנועה (0046) נועה קליפר נווה אשכול 10:00 - 11:00

יום א' בוקר

יום א
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ניה (0005) שרון גיא נווה אשכול 9:00 - 10:00

יום א' ערב

יום א
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ניסיון (0100) נווה אשכול 18:00 - 19:00

יום ב' בוקר

יום ב
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
הליכה נורדית (0056) מאיר שלמה נווה אשכול 8:15 - 9:00

יום ב' בוקר

יום ב
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות כיסאות (0048) מאיר שלמה נווה אשכול 11:10 - 12:00

יום ב' בוקר

יום ב
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
טיפוח ריאה ירוקה (0060) תאיר סוסנה נווה אשכול 09:30 - 10:30

יום ב' בוקר

יום ב
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
סדנת סריגה (0004) בלה רייזר נווה אשכול 9:00 - 12:00

יום ב' בוקר

יום ב
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ספרדית מדוברת (0007) פרלה לרנר נווה אשכול 10:00 - 11:00

יום ב' בוקר

יום ב
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ספרות (0006) דר' חיותה זילברמן נווה אשכול 9:00 - 10:00

יום ב' בוקר

יום ב
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פרלמנט גברים (0047) ליהיא אברמוב נווה אשכול 10:00 - 11:00

יום ב' אחר צהריים

יום ב
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור למתחילים (0016) אנה דן נווה אשכול 16:00 - 19:00

יום ב' ערב

יום ב
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
יוגה (0052) קרן גלבוע נווה אשכול 18:30 - 19:30

יום ג' בוקר

יום ג
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות בריאותית (0008) מיכל לרנר נווה אשכול 9:00 - 10:00

יום ג' בוקר

יום ג
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות למתמודדים עם פרקינסון (0049) לורה דרוקר נווה אשכול 11:10 - 12:00

יום ג' בוקר

יום ג
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
יוגה כיסאות (0018) קרן גלבוע נווה אשכול 11:10 - 12:00

יום ג' בוקר

יום ג
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
יידיש (0010) לייזר בליט נווה אשכול 10:00 - 11:00

יום ג' בוקר

יום ג
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מחשבים (0009) ארנון רונן נווה אשכול 9:00 - 10:00

יום ג' בוקר

יום ג
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
סדנת פסיפס (0001) ירדנה ויסוקר נווה אשכול 09:00 - 12:00

יום ג' בוקר

יום ג
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
שביל השכל (0057) מרים כהן נווה אשכול 9:15 - 10:00

יום ג' אחר צהריים

יום ג
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
עיצוב וחיטוב (0053) סיגלית סיגלוביץ' עוז נווה אשכול 17:00 - 18:00

יום ג' אחר צהריים

יום ג
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור למתקדמים שלב א' (0017) אנה דן נווה אשכול 16:00 - 19:00

יום ד' בוקר

יום ד
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
טאי צ'י (0012) נחמה תלמי נווה אשכול 9:00 - 10:00

יום ד' בוקר

יום ד
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
לימודי סמארטפון (0059) נווה אשכול 9:00 - 10:00

יום ד' בוקר

יום ד
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
סדנת עיסת נייר (0003) נתי אברהם נווה אשכול 09:00 - 12:00

יום ד' בוקר

יום ד
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור למתקדמים שלב ב' (0017) אנה דן נווה אשכול 16:30 - 19:30

יום ד' בוקר

יום ד
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
תיאטרון הזהב (0050) יעקב אמסלם נווה אשכול 10:45 - 12:00

יום ד' ערב

יום ד
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מקהלת אשכול (0054) דוד מורס נווה אשכול 19:00 -

יום ה' בוקר

יום ה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
אנגלית מתחילים (0014) לאה סיגל נווה אשכול 10:15 - 11:00

יום ה' בוקר

יום ה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
גינון (0011) אביגיל מרקמן נווה אשכול 10:00 - 11:00

יום ה' בוקר

יום ה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
חושבים בתנועה (0046) נועה קליפר נווה אשכול 9:00 - 10:00

יום ה' בוקר

יום ה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מוסיקה קלאסית (0051) דוד מורס נווה אשכול 10:00 - 11:00

יום ה' בוקר

יום ה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
סדנת חוסן לדוברי ספרדית (0058) ויוי טרגרמן נווה אשכול 9:00 - 10:00

יום ה' בוקר

יום ה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
סדנת תכשיטנות (0061) יהודית רוקח נווה אשכול 9:00 - 12:00

יום ה' בוקר

יום ה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
תיפוף על כיסאות (0015) לאורה לוטם נווה אשכול 11:00 - 12:00