הודעות שוטפות

חברי מרכז היום, חברי מועדון מופ”ת נווה אשכול, ומשפחות יקרות שלום רב ,

אנו שמחים על חזרתכם לפעילות הבוקר שלנו במרכז היום ובמועדון המופת בנווה אשכול. אנו בנווה אשכול, עושים כמיטב יכולתנו על מנת לאפשר לכם שהות נעימה במרכז היום ובמועדון מופת, ואולם תוך שמירה על בריאותכם. ביצענו שינויים רבים בחלוקת חדרי הפעילות, בהתנהלות השוטפת ובשמירה על כללי התו הסגול למרכז היום . עפ”י כללי התו הסגול של מרכזי היום ,כללים החלים עלינו, ולצורך שמירה על ביטחו נכם, ובריאותכם, יש להימנע ממגע עם ציבור נוסף ,ועם חברים אחרים בקהילה, בזמן השהות במרכז היום . על כן חילקנו את בית נווה אשכול בשעות הבוקר לשני אגפים שאין ביניהם גישה: כך שתהיה הפרדה בין באי בית הקפה וחדר הכושר לבין באי מרכז היום ומועדון המופת .

בית הקפה- אנו מבקשים בכל לשון של בקשה ,הן על מנת לשמור על בריאותכם האישית, אך גם מהצורך לגלות אחריות כלפי בריאות חבריכם ,להימנע מישיבה בבית הקפה בשעות הפעילות של מרכז היום . הקורונה הינה כבר אצלינו באשכול, ואנו דואגים לבריאותכם. אנו מדגישים שלא נוכל להיות אחראים על החברים העוברים ממרכז היום לבית הקפה במהלך יום הפעילות. .11:00-12:00 חדר הכושר- חדר הכושר פתוח לחברי מרכז היום בין השעות על מנת לשמור על בריאותכם ובריאות חבריכם, אנו מבקשים להגיע לחדר הכושר רק בשעות אלה.

בנוסף, חבר מרכז יום או חבר מופת אשר חי ביחידת מגורים משותפת עם בן משפחה החייב בבידוד, מתבקש להימנע מלהגיע לפעילויות עד תום תקופת הבידוד של בן המשפחה.

בתודה על שיתוף הפעולה, ורק בריאות!