מועדון אשכולות          
 
אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למגוון התכניות העשיר, ו....להתראות באשכולות.
 לפרטים ויצירת קשר - יוליה סבו:
 טלפון: 050-4269079 |  מייל: yuliasabo@gmail.com
''אשכולות'' הוא מועדון חברתי, שמממן את עצמו באמצעות מנוי ישובי על סמך מספר הגמלאים ביישוב. כל ישוב משלם סכום סמלי לשנה עבור הגמלאים שלו ובתמורה המועדון פותח את הדלת שלו לכלל חברי אותו ישוב. תכנית הפעילות בו מגוונת מאוד וכוללת הרצאות בתחומים שונים, כמו יהדות, פילוסופיה, צבא וביטחון, ידיעת הארץ, אופרה, קולנוע, אמנות, טיולים לכל רחבי הארץ, קונצרטים, מופעים ועוד. מועדון אשכולות הלך והתפתח בשנים האחרונות. היום חברים במועדון 16 ישובים (עין הבשור, שדה ניצן, ישע, אוהד, תלמי אליהו, נירים, ניר עוז, , בארי, רעים, צאלים, אורים, גבולות, ניר יצחק, מגן, דקל פריגן )במועצה האזורית אשכול. החברים במועדון מגיעים במסגרת ה"מנוי היישובי". הבשורה עוברת מפה לאוזן וכל שנה אנו זוכים להתעניינות וכניסה של ישובים נוספים למנוי.

חברות במועדון מזכה בהנחות בטיולים / נופשים / חדר כושר / חוגים ועוד

מועדון אשכולות פועל 9 חודשים בשנה, במקביל ללימודים אקדמיים. כדי להפוך את השרות לזמין דאגנו לכך שהגמלאים מכל רחבי המועצה, יוכלו להגיע למועדון בתחבורה האזורית ללא תשלום. המועדון פועל פעמיים בשבוע אחה"צ בימי א'' ו-ה'' בין השעות 17:00-18:45 ופעמיים בחודש בבוקר במסגרת לימודי הבוקר. היום משתתפים במועדון כ-350 אנשים מהקהילה הרחבה.

אז איך זה עובד?
אם אתם רוצים להצטרף למנוי היישוב במועדון אשכולות, כל שעליכם לעשות הוא להתארגן ביישוב - בוועד על מספר הגמלאים ביישוב (גברים - 67, נשים – 64) בעלות של 320 ש"ח לשנה.

מועדון אשכולות פתוח בימי א' ו - ה' בין השעות 17:00 - 18:45 בהתאמה להסעות החוגים למועצה .
 
 אנחנו מאמינים שציבור הגמלאים במועצה אזורית אשכול זכאי לקבל את הטוב ביותר.
שעות פעילות:
ימים א'-ה'
08:30 - 15:30
clock, clock, time, schedule
!
כתובת למשלוח דואר:
העמותה למען הזקן באשכול
ד.נ.נגב 8546500
location, location, map, marker, pin

טלפון: 08-9987521/19
פקס: 08-9987520
דוא"
ל: nirab@neveshkol.org.il 

מספרי חירום
לחצי/י כאן >>