לוח אירועים          
 
אוקטובר 2017  תשרי – חשוון 
01.10.17 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00
01.10.17 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
03.10.17 יום ג' פסיפס עם הקטור רויטמן בשעה 09:00
03.10.17 יום ג' מתרגלים שבילי זה"ב עם יגאל פלג בשעה 10:00
04.10.17 יום ד' ערב סובות
05.10.17 יום ה' חוה"מ סוכות
08.10.17 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00
08.10.17 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
10.10.17 יום ג' פסיפס עם הקטור רויטמן בשעה 09:00
11.10.17 יום ד' ערב חג
12.10.17 יום ה' חג
15.10.17 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
15.10.17 יום א' פתיחת עונה באשכולות: מופע אינטימי עם שם טוב לוי בשעה 17:00
17.10.17 יום ג' צלילי בוקר "א יידישע הייניקל" עם מאור גרינר בשעה 10:30
19.10.17 יום ה' מפגש בלט פאנוב בשעה 17:00
22.10.17 יום א' גמלאי אשכול יוצאים לנפוש בעמק יזרעאל ( עד 25.10)
22.10.17 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
22.10.17 יום א' "פנינו אל השמש העולה " עם ד"ר שאול פז בשעה 17:00
24.10.17 יום ג' פסיפס עם הקטור רויטמן בשעה 09:00
24.10.17 יום ג' מתרגלים שבילי זה"ב עם יגאל פלג בשעה 10:00
26.10.17 יום ה' חוגגים גבורות לבני ה-80 + סטנדאפ דני לוז בשעה 10:30
26.10.17 יום ה' הומור ובריאות( בשיתוף מחלקת הבריאות במועצה) : " מתעוררים לחיים" עם יעל קפיטולניק בשעה 17:00
29.10.17 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
29.10.17 יום א' הרצאה: "רכבת העמק" עם חנוך וייזר בשעה 17:00
30.10.17 יום ב' חוג ספרות עם ד"ר חיותה זילברמן בשעה 10:30
30.10.17 יום ב' טיול אשכולות: " בעקבות רכבת העמק" עם חנוך וייזר ( יוצאים בשעה 07:00 מנווה אשכול)


נובמבר 2017 חשוון – כסלו
                                                      
01.11.17 יום ד' יום זיכרון ליצחק רבין
02.11.17 יום ה' מפגש עם הטניסאי האולימפי אדם ברדיצ'בסקי בשעה 17:00
02.11.17 יום ה' מפגש לרגל יום הזיכרון  ה-21 ליצחק רבין עם מירי אלוני בשעה 17:00
05.11.17 יום א' פתיחת לימודי הקתדרה הפתוחה: 
05.11.17 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00
05.11.17 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
05.11.17 יום א' צילום כראי התקופה: "תולדות הצילום" עם משה שי בשעה 17:00
06.11.17 יום ב' קפה בריטניה בשעה 17:00 
07.11.17 יום ג' טיול של מרכז היום: מוזיאון ימית בשעה 09:30
09.11.17 יום ה' נוגעים במאה: "כלה" עם אורה אחימאיר בשעה 17:00
12.11.17 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00
12.11.17 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
12.11.17 יום א' הקתדרה הפתוחה : 
12.11.17 יום א' נוגעים במאה: "ניל"י מבט חדש" עם ד"ר יצחק נוי בשעה 17:00
13.11.17 יום ב' קפה אלצהיימר בשעה 17:00 
14.11.17 יום ג' פתיחה לתערוכה: הדפס: ריבוי דימוי החוג לעיצוב חזותי ביכורים בשעה 10:00
14.11.17 יום ג' צלילי בוקר: "אני גיטרה" עם אורי הרפז בשעה 10:30
15.11.17 יום ד' טיול אשכולות: הבגד והבגידה, בין הטורייה לתחרה " עם לאה פופר וחברים (עד 16.10)
19.11.17 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
19.11.17 יום א' הקתדרה הפתוחה : 
19.11.17 יום א' הקרנת הסרט "פרידה" של קבוצת אנחנו פה בשעה 20:00 בנווה אשכול
20.11.17 יום ב' הקרנת הסרט "פרידה" של קבוצת אנחנו פה בשעה 10:30 באולם אשכול
23.11.17 יום ה' קוראים את מגילת העצמאות בשעה 17:00
26.11.17 יום א' הקתדרה הפתוחה : 
26.11.17 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
26.11.17 יום א' מופע ג'אז עם אהוד אוטן וחברים בשעה 17:00
26.11.17 יום ב' חוג ספרות עם ד"ר חיותה זילברמן בשעה 10:30
27.11.17 יום ב' טיול אשכולות: בעקבות הספר "כלה " של אורה אחימאיר - צפת עם גילה טל יוצאים בשעה 07:00
30.11.17 יום ה' הקרנת סרט: " הממלכה של פאפא אלייב" + שיחה עם היוצרים בשעה 17:00

דצמבר 2017 כסלו - טבת
03.12.17 יום א' גמלאי אשכול יוצאים לנופש באילת ( עד 07.12)
03.12.17 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00
03.12.17 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
03.12.17 יום א' הקתדרה הפתוחה : 
03.12.17 יום א' צילום כראי התקופה: "כוחה של המצלמה" עם משה שי בשעה 17:00
04.12.17 יום ב' קפה אלצהיימר בשעה 17:00
07.12.17 יום ה' הומור ובריאות ( בשיתוף מחלקת הבריאות במועצה): מופע עם שלומי אלגוסי ופרופ' אריה סובר בשעה 17:00
10.12.17 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00
10.12.17 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
10.12.17 יום א' הקתדרה הפתוחה : 
10.12.17 יום א' נוגעים במאה:" ממבצע קדש לכור בדימונה" עם ד"ר יצחק נוי בשעה 17:00
11.12.17 יום ב' טיול : מוזיאון חיל האוויר 
12.12.17 יום ג' צלילי בוקר, מופע: " אין עליך אחותי" עם רוביק רוזנטל ודורי בן זאב בשעה 10:00
17.12.17 יום א' מופע מוזיקלי: עם שאול ויוליה בן הר בשעה 10:00
19.12.17 יום ג' אירוע הוקרה למתנדבים ותורמים + מופע סטנדאפ של אודיה קורן בשעה 10:00
24.12.17 יום א' "הנה באה הרכבת- בעקבות רכבת דרום" עם חנוך וייזר בשעה 17:00
25.12.17 יום ב' חוג ספרות עם ד"ר חיותה זילברמן בשעה 10:30
25.12.17 יום ב' טיול אשכולות: הרכבת הדרומית" עם חנוך וייזר יציאה בשעה 07:00
28.12.17 יום ה' קפה מדע: "חיים על המאדים" עם פרופ' עודד אהרונסון בשעה 17:00
31.12.17 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00
31.12.17 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
31.12.17 יום א' " מבצע אפולו - גדול מבצעי החלל " עם ד"ר דניאל זלדס בשעה 17:00

ברוכה הבאה שנת 2018 שנה טובה!

ינואר 2018 טבת- שבט

02.01.18 יום ג' הפנינג בוקר עם סטודנטים סינים בשעה 09:30
04.01.18 יום ה' מועדון זמר "מערבה מכאן" עם יוסי לב גבריאלה לב, שי טוחנר ויונתן מילר בשעה 17:00
07.01.18 יום א' הקתדרה הפתוחה : 
07.01.18 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00
07.01.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
07.01.18 יום א' הצילום בראי התקופה :"השפעת הצילום על חיינו בארץ " בשעה 17:00
08.01.18 יום ב' גמלאי אשכול יוצאים לנופש בארץ ( עד 10.01)
11.01.18 יום ה' "בריאות וספורט" בשעה 17:00
14.11.18 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00
14.01.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
14.01.18 יום א'  "כל הג'אז הזה" עם אהוד אוטן בשעה 17:00
14.01.18 יום א' הקתדרה הפתוחה : 
16.01.18 יום ג' פתיחה לתערוכה : "מדבר" דפנה דישי בשעה 10:00
16.01.18 יום ג' צלילי בוקר, מופע מחול: "מאחורי החלום" עם יעל פארן. בשעה 10:30
18.01.18 יום ה' קוראים במגילת העצמאות בשעה 10:00 (אין אשכולות)
21.01.18 יום א' הקתדרה הפתוחה : 
21.01.18 יום א' "פנינו אל השמש העולה" עם ד"ר שאול פז יום א' 17:00
24.01.18 יום ד' קהילה יוצרת: סיור גלריות עם תלמידי ביכורים
25.01.18 יום ה' הקרנת סרט: "קפה נגלר" ומפגש עם היוצרים בשעה 17:00
28.01.18 יום א' הקתדרה הפתוחה::
28.01.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
28.01.18 יום א' נוגעים במאה: "הקרב על ירושלים" עם ד"ר יצחק נוי בשעה 17:00
29.01.18 יום ב' חוג ספרות עם ד"ר חיותה זילברמן בשעה 10:30
31.01.18 יום ד' יום הולדת לקהילה תומכת עם שרה'לה שרון בשעה 10:30

פברואר 2018 שבט – אדר 

01.02.18 יום ה' בזירה המשטרתית עם משה טומי פלדינגר בשעה 17:00
04.02.18 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00
04.02.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
04.02.18 יום א' הקתדרה הפתוחה:
04.02.18 יום א' צילום בראי התקופה:"השפעת הצילום על חיינו בעולם" עם משה שי בשעה 17:00
05.02.18 יום ב' קפה בריטניה: "קוראים במגילת העצמאות" בשעה 17:00
06.02.18 יום ב' קפה בריטניה בשעה 17:00
08.02.18 יום ה' הומור ובריאות בזקנה ( בשיתוף מחלקת הבריאות במועצה): עם תיאטרון פלייבק בשעה 17:00
11.02.18 יום א' הקתדרה הפתוחה : 
11.02.18 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00
11.02.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
11.02.18 יום א' "פנינו אל השמש העולה " עם ד"ר שאול פז בשעה 17:00
13.02.18 יום ג' צלילי בוקר "משירי אריק איינשטיין" עם יואב קוטנר בשעה 10:30
15.02.18 יום ה' בזירה המשטרתית:"שחיתות ציבורית" עם משה טומי פלדינגר בשעה 17:00
18.02.18 יום א' הקתדרה הפתוחה 
18.02.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
18.02.18 יום א' "ירושלים שלי" עם אביבית ברוקשטיין בשעה 17:00
19.02.18 יום ב' קפה אלצהיימר בשעה 17:00
20.02.18 יום ג' טיול ממרכז היום: טיול פריחה
22.02.18 יום ה' רקמת שיר " מתש"ח עד תשע"ח" בשעה 10:00
25.02.18 יום א' הקתדרה הפתוחה: 
25.02.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
25.02.18 יום א' "ירושלים שלי" עם אביבית ברוקשטיין בשעה 17:00
26.02.18 יום ב' חוג ספרות עם ד"ר חיותה זילברמן בשעה 10:30
26.02.18 יום ב' טיול אשכולות :"עיר דוד" עם אביבית ברוקשטיין (יוצאים בשעה  07:00)

מרץ 2018 אדר  – ניסן

01.03.18 יום ה' פורים במרכז היום - אין אשכולות
04.03.18 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00
04.03.18 יום א' הקתדרה הפתוחה: 
04.03.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
04.03.18 יום א' "ירושלים של זהב: הורדוס מלך רודף ורדוף" עם אביבית ברוקשטיין  בשעה 17:00 
05.03.18 יום ב' גמלאי אשכול יוצאים לנפוש בארץ
06.03.18 יום ג' פתיחה לתערוכת ציורים : "יצירה נשית מקומית" בשעה 10:00
06.03.18 יום ג' צלילי בוקר: "מנגנים באך עם תזמורת ירושלים + רביעיית מיתרי הזהב בשעה 10:30
08.03.18 יום ה' "בזירה המשטרתית: האם ילדינו מוגנים" עם משה פלדינגר בשעה 17:00
11.03.18 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00
11.03.18 יום א' הקתדרה הפתוחה: 
11.03.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
11.03.18 יום א' "פנינו אל השמש העולה: בנתיב ההגשמה" בשעה 17:00
15.03.18 יום ה' מופע הוקרה לחנינא קרצ'בסקי בשעה 17:00
18.03.18 יום א' הקתדרה הפתוחה: 
18.03.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
18.03.18 יום א' טיול אשכולות: "ירושלים רומית וביזנטית " עם אביבית ברוקשטיין יציאה בשעה 07:00
19.03.18 יום ב' קפה אלצהיימר בשעה 17:00 
20.03.18 יום ג' טיול מרכז היום: החץ השחור בשעה 09:30
22.03.18 יום ה' הומור ובריאות( בשיתוף מחלקת הבריאות במועצה): הקרנת הסרט פנטסט איש ומפגש עם הבמאית עופרה שראל קורן בשעה 17:00
25.03.18 יום א' הקתדרה הפתוחה: 
25.03.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30
25.03.18 יום א' כל הג'אז הזה: מופע עם אהוד אוטן בשעה 17:00
26.03.18 יום ב' חוג ספרות עם ד"ר חיותה זילברמן בשעה 10:30
28.03.18 יום ד' סדר פסח ציבורי בשעה 10:00
29.03.18 - 07.04.18 חג פסח שמח

 אפריל 2018 ניסן אייר

08.04.18 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00
08.04.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30                                                                          08.04.18 יום א' הקתדרה הפתוחה :                                                                                                              08.04.18 יום א' "ירושלים שלי: מאה 19 - תהפוכות" עם אביבית ברוקשטין בשעה 17:00                     
12.04.18 יום ה' טקס זיכרון לשואה ולגבורה בשעה 09:45                                                             
15.04.18 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00                                                                          15.04.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30                                                                          15.04.18 יום א' הקתדרה הפתוחה :                                                                                                                    15.04.18 יום א' "אותי זה מצחיק: הומור בזמר העברי הישן" עם יורם רותם בשעה 17:00                                        16.04.18 יום ב' קפה אירופה בשעה 17:00                                                                                                        22.04.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30                                                                          22.04.18 יום א' הקתדרה הפתוחה :                                                                                                                    22.04.18 יום א' "ירושלים שלי : זה שבא מאלוהים" עם אביבית ברוקשטיין בשעה 17:00                                        23.04.18 יום ב' טיול אשכולות: " הר הרצל והיכל הזיכרון" עם אביבית ברוקשטיין יוצאים בשעה 07:00                      26.04.18 יום ה' קוראים במגילת העצמאות בשעה 17:00                                                                                    29.04.18 יום א'  משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30                                                                        29.04.18 יום א'  הקתדרה הפתוחה :                                                                                                                  29.04.18 יום א' "פנינו אל השמש העולה:התנועות בהתיישבות ובביטחון" עם ד"ר שאול פז בשעה 17:00                30.04.18 יום ב'  חוג ספרות עם ד"ר חיותה זילברמן בשעה 10:30                                                                        30.04.18 יום ב' קפה אלצהיימר בשעה 17:00                                                                                                                                                                                                                                                                              


מאי 2018 – אייר – סיוון

03.05.18 יום ה' ל"ג בעומר
06.05.18 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00                                                                          06.05.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30                                                                                
06.05.18 יום א' הקתדרה הפתוחה: 
06.05.18 יום א' הומור ובריאות( בשיתוף מחלקת הבריאות במועצה):הומור - סם ללא תופעות לוואי" עם יורי הירשפלד בשעה 17:00
10.05.18 יום ה' הקרנת סרט: "סרט ערבית" + שיחה עם היוצרים בשעה 17:00
13.05.18 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00                                                                          13.05.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30                                                                                
13.05.18 יום א' הקתדרה הפתוחה : 
13.05.18 יום א' "בדרך לדמשק - לקראת הנסיעה לרמת הגולן "עם חנוך וייזר בשעה 17:00
15.05.18 יום ג' פתיחה לתערוכה: " מים וים" עם קרולין ארקוס בשעה 10:00
15.05.18 יום ג' צלילי בוקר : "כל עוד הנוער לנו" עם נגה אשד בשעה 10:30
16.05.18 יום ד' טיול אשכולות: "מסע לארץ האש" עם חנוך וייזר ( חוזרים ביום חמישי 17.05)
20.05.18 יום א' חג שבועות.
24.05.18 יום ה' קריאה במגילת העצמאות בשעה 17:00
27.05.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30  
27.05.18 יום א' הקתדרה הפתוחה : 
27.05.18 יום א' "כל הג'אז הזה" עם אהוד אוטן בשעה 17:00
28.05.18 יום ב' חוג ספרות עם ד"ר חיותה זילברמן בשעה 10:30
28.05.18 יום ב' קפה אלצהיימר בשעה 17:00
31.05.18 יום ה' בריאות וספורט : הרצאת אורח בשעה 17:00


יוני 2018 – סיון - תמוז


18 03.06.יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00                                                                          03.06.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30                                                                                
03.06.18 יום א' הקתדרה הפתוחה: 
03.06.18 יום א' פנינו אל השמש העולה: "כל זה ישוב, זה כבר איננו" עם ד"ר שאול פז בשעה 17:00
04.06.18 יום ב' קפה אירופה- ביום עונה בשעה 17:00
05.05.18 יום ג' נופש מטייל בחו"ל ( עד 11.06 )
07.06.18 יום ה' "דע מאין באת" עם אבשלום קור בשעה 17:00
10.06.18 יום א' יהדות ואקטואליה עם מרטין ססלר בשעה 09:00                                                                          10.06.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30                                                                                
10.06.18 יום א' הקתדרה הפתוחה 
10.06.18 יום א' אפרים קישון: הסרטים ההומור והחיים עם ד"ר רפי קישון בשעה 17:00
14.06.18 יום ה' קריאה במגילת העצמאות בשעה 17:00 
17.06.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30                                                                                
17.06.18 יום א' הקתדרה הפתוחה:  
17.06.18 יום א' הומור ובריאות ( בשיתוף מחלקת הבריאות במועצה): "הם בזמר הזה" עם יורם רותם בשעה 17:00
21.06.18 יום ה' סיום עונה באשכולות בשעה 17:00
24.06.18 יום א' משחקי חשיבה עם אהובה תקוותי בשעה 10:30                                                                                
24.06.18 יום א' הקתדרה הפתוחה: 
25.06.18 יום ב' חוג ספרות עם ד"ר חיותה זילברמן בשעה 10:30
26.06.18 יום ג' צלילי בוקר: מוסיקה קאמרית עם שלישיית העתר בשעה 10:30
יולי 2018  - תמוז - אב

17.07.17 יום ג' צלילי בוקר: "הקרנבל מוונציה" עם זמרת הסופרן מריה יופה מאיר מינדל ורביעיית מיתרי הזהב 
בשעה 10:30
 
מספרי חירום
לחצי/י כאן >>

טלפון: 08-9987521/19
פקס: 08-9987520
דוא"ל: ​niranave@bezeqint.net 

כתובת למשלוח דואר:
העמותה למען הזקן באשכול
ד.נ.נגב 8546500
שעות פעילות:
ימים א'-ה'
08:00-15:00 
שעות פעילות:
ימים א'-ה'
08:30 - 15:30
clock, clock, time, schedule
!
כתובת למשלוח דואר:
העמותה למען הזקן באשכול
ד.נ.נגב 8546500
location, location, map, marker, pin

טלפון: 08-9987521/19
פקס: 08-9987520
דוא"ל: ​niranave@bezeqint.net 

מספרי חירום
לחצי/י כאן >>